1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevostavby na klíč Praha

Slyšíte na dřevostavby samou chválu, ale stále se nemůžete zbavit dojmu, že se jedná spíš o vesnickou roubenku než plnohodnotný moderní dům? Zapomeňte na pařezovou chaloupku z pohádek a rozhlédněte se po okolí Prahy. Vidíte? Nejspíš ne, a to proto, že dnešní dřevostavbu od klasické zděné stavby na první pohled jen těžko rozeznáte. Je jen na vás, zda chcete investovat do ryze moderní budovy, nebo svůj domov přizpůsobit okolní zástavbě. Dřevostavby vyrůstají jak na vesnicích a v městech, tak v příměstských oblastech velkoměst.

Dřevostavby si svými vlastnostmi získávají i zájemce s velmi odlišnými požadavky.

Nemluví pro ně jen variabilní vzhled a velmi příznivá cena. Typická je pro ně i rychlost výstavby a nízké náklady na provoz. Ne nadarmo volí koncept dřevostavby zejména zájemci o nízkoenergetické až pasivní domy. Uživatelé dřevostaveb také uvádějí příznivý vliv života v dřevostavbě na svůj zdravotní stav a klima v objektu popisují jako příjemné až anti alergenní.

Stavba na klíč?

Nechcete-li se obléct do montérek a pustit se do realizace dřevostavby svépomocí, je stavba na klíč možná tou nejlepší alternativou. Nejen že je výstavba rychlejší, ale oprostíte se také od strastí každého stavebníka. V ideálním případě stavbu jen převezmete a můžete bydlet. Mluvit do projektu vám ale nikdo nezakazuje. Zapojit se můžete na tolik, na kolik budete chtít a můžete tak přizpůsobit typový projekt vlastním potřebám a představám. Od toho, abyste své fantazii nepopustili uzdu až moc, už je tu projektant. Co říkáte, pustíme se společně do toho?

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno