1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevostavby na klíč Plzeň

Ptáte se, co na těch dřevostavbách každý vidí, a váháte se svézt s narůstajícím trendem výstavby montovaných domů? Není třeba váhat. Výhody dřevostaveb, samozřejmě těch kvalitně a odborně provedených, jsou nesporné a rád vám je jistě potvrdí každý její obyvatel. Pokud vás tedy láká představa cenově dostupného domu s nízkými náklady na údržbu a na provoz, neváhejte a zašlete nám poptávku třeba právě pro Plzeň a okolí.

K nerozeznání od ostatních

Dřevostavba snadno zapadne téměř do každé zástavby a nemají s ní problém mnohdy ani památkáři. Stačí si vybrat projekt, který okolní zástavbě a pozemku dokonale sedne. Zapadne tak v plzeňských zástavbách, stejně jako v okolních menších městech a vesnicích.

Chcete bydlet do zimy?

Když začnete s výstavbou včas, ještě to můžete stihnout. Výstavba dřevostaveb je velmi rychlá a efektivní. Dřevostavbu na klíč vám navíc firma zrealizuje se vším všudy a vy se jen nastěhujete. Ale ještě než pustí na stavbu řemeslníky, doladí s vámi projektant veškeré úpravy a požadavky na vaši vysněnou dřevostavbu. Nemusíte se bát, že by vám nevyšel vstříc. Vždyť je tu od toho, abyste se stěhovali spokojení.

Uvažujete o nízkoenergetické stavbě?

Pak je dřevostavba ideální začátek. Zeptejte se nás nejen na dřevostavby, ale i nízkoenergetické dřevostavby a zvažte jejich výhody. Obyvatelé dřevostaveb kromě nízké energetické náročnosti uvádějí jako příjemný bonus také příznivé vnitřní klima v objektu. Vypadá to, že se přírodní materiály opět vrací do kurzu. Využijte jejich výhod i vy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno