1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevostavba bungalov 3+1 na klíč

Už nechcete platit nekonečně se zvyšující nájem a investovat do cizího? Postavte si dům a bydlete ve vlastním. Stěhovat se můžete již během několika týdnů, stačí si vybrat některý z projektů montovaných dřevostaveb a začít budovat vlastní domov. Vyměňte panelákový byt za útulné 3+1 v bungalovu a ušetřete náklady na topení i renovace. Bydlení v dřevostavbě je snadné, šetrné a navíc levné!

Dřevostavbu jedině na klíč!

Pustit se do klasické montované dřevostavby na vlastní pěst je ztráta času. Za stejné peníze vám profesionálové postaví vysněný dům během několika týdnů, maximálně měsíců, a to přesně podle vašich instrukcí. I když si vyberte typový projekt, projektant vám bude vždy k ruce, aby vám dům přizpůsobil na míru a vám se tak v novostavbě dobře bydlelo po dlouhá léta.

Proč právě bungalov?

Koncept bungalovu je pro dřevostavbu jako stvořený. Je praktický, jednoduchý a nemá patra ani sklep. Proto se hodí pro obyvatele v každém věku a lze jej snadno navrhnout jako bezbariérový. Jednoduchý tvar navíc pomáhá šetřit tepelnou energií. Dřevostavby mají samy o sobě velmi dobré energetické vlastnosti a velmi rychle se vytopí. Obyvatelé dřevostaveb si také pochvalují příjemné vnitřní klima a pocitově zdravější prostředí.

Zajímá vás, jak celá stavba na klíč probíhá? Jaké jsou možnosti a typy dřevostaveb? Na nic nečekejte a zašlete nám online poptávku. Je to zdarma a vyplníte ji během pár minut.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno