1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavba domu na klíč nízkoenergetický

Proč ztrácet čas a pouštět se do stavby domu na vlastní pěst bez jakýchkoliv předchozích zkušeností? Nenechte si do toho mluvit, odložte montérky a věnujte svůj čas raději péči o rodinu. Váš nový rodinný dům vám přesně podle vašich představ postaví profesionálové. Rychle, výhodně a navíc se zárukou. Taková je stavba domu na klíč.

Nízkoenergetické stavby nejsou jen hudbou budoucnosti

Nároky na energetickou náročnost jsou rok od roku vyšší a zastaralé normy již neodpovídají moderním požadavkům. Buďte o krok napřed a investujete do nízkoenergetického či dokonce pasivního domu. Jste-li zvídaví, můžete poptat také domy s takzvanou nulovou energetickou náročností, právě ty se totiž stanou trendem příštích let.

Šetřete peníze i přírodu

Díky nízké energetické náročnosti nízkoenergetických rodinných domů nešetříte jen svoji peněženku, ale přispíváte tak i ke zdravějšímu životnímu prostředí. Nízkoenergetické domy využívají pouze energii z obnovitelných zdrojů a mají výjimečné izolační vlastnosti. Vzduch je do domu přiváděn pomocí cirkulační jednotky, kterou lze snadno zaměnit za rekuperační a šetřit tak teplem dvojnásob.

Rodinný, bungalov nebo dvougenerační? Už víte, jaký si vyberete?

Projektů nízkoenergetických domů je nepřeberně. Stačí si jen vybrat ten pravý, který vám bude vyhovovat jak po stránce technické, tak i té architektonické. I typové projekty vám navíc projektant při realizaci na klíč upraví na míru vašim potřebám a požadavkům. Nebojte se zeptat, realizační firma vám ráda vyjde vstříc. Uvažujete o dřevostavbě? Dřevostavby jsou pro nízkoenergetické provedení jako stvořené. Poptejte se na ně na DřevstavbyX.cz a zvažte tak všechny dostupné možnosti.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno