1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Montované dřevostavby na klíč

S montovanými domy jakoby se roztrhl pytel. A není divu. Vždyť postavit takový dům trvá řádově týdny, maximálně měsíce a přitom ho jen těžko rozeznáte od zděné stavby. A to platí nejen pro architektonickou stránku, ale i pro tu funkční. V druhém případě zděný dům dokonce v lecčem hravě předčí. Získejte více informací a zašlete nám poptávku pomocí tohoto online formuláře. Nezapomeňte vyplnit také lokalitu, v níž montovanou dřevostavbu poptáváte.

Cenově dostupný dům s nízkými náklady na provoz

Není to utopie. Panely, z nichž se montované dřevostavby montují, mají díky použitým materiálům přirozeně izolační vlastnosti. I proto se nakonec mnoho investorů rozhodne připlatit si rovnou za nízkoenergetickou dřevostavbu na klíč. Stačí k ní totiž již opravdu jen krůček. Kromě tepelné energie ušetříte také náklady na údržbu a další provoz. Bydlet v dřevostavbě je zkrátka snadné. Projekt lze navíc jednoduše přizpůsobit vašim potřebám, a tak není důvod nevyhovět požadavkům například na bezbariérový pohyb v objektu nebo na propojení domu s garáží či velkou terasou.

Snadno a rychle? Jedině na klíč!

Nic vám neušetří tolik času, stresu a peněz jako realizace montované dřevostavby na klíč. Stačí si jen vybrat projekt, vlastnit pozemek a zbytek už přenechat odborníkům. Neznamená to ale, že byste nemohli do projektu či samotné výstavby co mluvit. Naopak. Projektant vám vyjde maximálně vstříc, a pokud váháte, pomůže vám i s výběrem vhodného projektu. Na konec, za zeptání u nás nic nedáte, tak neváhejte a poptejte montovanou dřevostavbu podle svých snů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno