1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce panelového bytu levně?

Máte byt, ale cítíte, že už to chce změnu? Stěhujete se do nového bytu, ale není podle vašeho gusta? Pak jste se nejspíše rozhodli pro kompletní rekonstrukci bytu! Rekonstruovat byt se StavebninyX.cz je snadné. Máte na výběr hned tři možnosti, jak postupovat!

Poptejte stavební firmu zaměřenou na rekonstrukce

Nemáte času na zbyt a nechcete okolo rekonstrukce nic řešit? Není nic snazšího než poptat specializovanou společnost a svěřit se do jejich odborných rukou. Do poptávky specifikujte, o jaký byt se jedná (panelový byt 4+1, byt 2+1 a pod), nezapomeňte na lokalitu a to nejdůležitější, napište nám, jak si rekonstrukci představujete.

Pusťte se do toho svépomocí!

Práce se nebojíte a čas si najdete? Potom není co řešit. Poptejte u nás stavební materiál, sanitu i vybavení za výprodejové ceny! Srovnejte si nabídky produktů a ušetřete i tisíce, které můžete investovat jinde.

Odborná pomoc není na škodu

Nechcete-li na to zůstat úplně sami, ale stavební firmu si najímat také nechcete, poptejte na StavebninyX.cz šikovné dělníky a řemeslníky z vašeho nejbližšího okolí. Dodáme vám ověřené kontakty, které byste jinde jen složitě dohledávali. S námi to jde snadno!

Jak na to? Stačí vyplnit a odeslat poptávkový formulář a počkat na jeho zpracování. Do několika hodin se vám ozveme s nabídkou nebo kontakty a vy si už jen vyberete to nejvýhodnější řešení. Poptávka je zdarma a můžete jich odeslat, kolik bude potřeba.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno