1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Projekty rodinných domů na klíč

Vyberte si některý z mnoha nabízených typových projektů nebo si nechte zpracovat individuální projekt a nechte si celou stavbu zrealizovat takzvaně na klíč. Firmy poskytující projekty rodinných domů na klíč vám obvykle poskytnou veškerý servis, včetně vyřizování na úřadech, a vy jen sledujete, jak váš budoucí domov roste. Jedinou vaší zodpovědností je tedy převzít po dokončení stavby klíč a začít bydlet. Tomu ovšem předchází řada nutných úkonů.

Vyberte si projekt a domluvte si podmínky

Nejprve se musíte rozhodnout pro vhodný projekt a seznámit projektanta s parcelou, na níž chystáte stavět. Vyžádejte si ocenění všech prací a udělejte si pořádek v tom, které všechny služby vámi zvolená společnost poskytuje, a co všechno zahrnuje odhadnutá cena. Nechtějte vše pořídit co nejlevněji, dům nestavíte každý den a nejspíše v něm pak budete chtít žít celý život, dbejte proto zejména na kvalitu a preciznost provedení.

Na klíč, ale bez dveří

Realizace a projekty rodinných domů na klíč nemusí vždy končit předáním hotové stavby. Můžete si nechat zrealizovat jen část, například hrubou stavbu a do zbytku se pustit na vlastní pěst. I tak vám projekty na klíč ušetří spoustu času a starostí navíc.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno