1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ekonomické stavby nízkoenergetické domy

Trendem poslední doby je šetrnost a to nejen ta finanční, ale také šetrnost k životnímu prostředí a energetickým zdrojům. Podmínky pro výstavbu rodinných domů jsou stále přísnější a standardy se pomalu blíží k nízkoenergetickému konceptu staveb. Buďte o krok napřed a pořiďte si nízkoenergetické bydlení, které vám ušetří nejen spoustu starostí, ale také peněz po celá léta.

Ekonomické stavby

Jaká stavba je ekonomická? Přece taková, jejíž realizace se vám vyplatí, ba dokonce i vrátí. Vybírejte proto projekt chytře a svěřte jeho realizaci do rukou profesionálům. Špatně provedený nízkoenergetický dům je horší než dům úplně obyčejný. Chcete mít vše pod kontrolou a se zárukou na provedené konstrukce? Nechte si postavit nízkoenergetický dům na klíč a hoďte starosti za hlavu. Přemýšleli jste například o nízkoenergetických dřevostavbách?

Co dělá dům nízkoenergetickým?

Nízkoenergetické domy mají nejen velice kvalitní zateplení a vytápěcí systém, ale disponují také cirkulací vzduchu, případně rekuperační jednotkou. Zdrojem vytápění jsou obnovitelné zdroje, ať už je využívají kotle na biomasu nebo třeba tepelná čerpadla. Ideálně je dobré stavět nízkoenergetické domy na co nejjednodušším půdorysu. Členité domy jsou více náchylné na energetické ztráty prostupem tepla stěnou a mají také více tepelných mostů, které jen napomáhají tepelným ztrátám konstrukce.

Nízkoenergetický neznamená ekologický

Přesto má tento koncept ekonomických staveb k ekologické čistotě víc než jen nakročeno. Stačí si jen vybrat ten správný projekt. Bydleli byste raději v dřevostavbě, zděném domečku nebo vás láká došková střecha a hliněné omítky?

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno