1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelná čerpadla Viessmann

Tepelná čerpadla od značky Viesmann jsou šetrným zdrojem vytápění nezávislým na fosilních palivech. Jsou dobrou volbou pro každého, kdo hledá ekologické a úsporné řešení pro vytápění a má možnost využít některý z přírodních zdrojů, ať už zemi, vodu nebo vzduch. Tepelná čerpadla Viesmann jsou poháněna elektrickou energií a k vytápění využívají zbytkové teplo z okolního prostředí.

Viessmann nabízí všechny druhy tepelných čerpadel, velká tepelná čerpadla s vysokým výkonem pro velké bytové komplexy či komerční budovy, tepelná čerpadla k ohřevu teplé užitkové vody.

Tepelná čerpadla země/voda

Tento typ tepelných čerpadel získává zbytkové teplo z půdy. Hodí se spíše pro novostavby s velkou výměrou nezastavěného pozemku, protože montáž vyžaduje velký zásah a snadno dojde k poškození výstavby.

Tepelná čerpadla vzduch/voda

K získávání zbytkového tepla využívají okolní vzduch. Tepelná čerpadla Viessman, konkrétně typ vzduch / voda, lze využívat jak pro venkovní vzduch, tak i odpadní vzduch z nemovitosti. Nezabírají tolik prostoru jako tepelná čerpadla země/voda. Jejich variantou jsou splitová tepelná čerpadla, která se skládají ze dvou výkonných jednotek, z nichž jedna je umístěna venku a přivádí do zařízení venkovní vzduch.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno