1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kuchyně a koupelny

Důležitou součástí každého domu i bytu je kuchyň a koupelna. Vybavit je znamená pořídit dlažbu i obklady, kvalitní sanitu odpovídajících rozměrů, nejrůznější spotřebiče a doplňky, nábytek a další praktické vybavení. To vše můžete pořídit za akční ceny na StavebninyX.cz a ušetřit tak nejen čas, ale i peníze a spoustu starostí. Novou koupelnu nebo kuchyň pořídíte na jedno kliknutí, online a pohodlně z vašeho domova.

Kuchyň na míru nebo z obchodu

Kuchyně je srdcem každého domu. Luxusní kuchyňskou linku můžete pořídit na míru rovnou od truhláře nebo z kuchyňského studia. Poptejte ji a vyberte si nabídku, které nepůjde odolat. Pokud vám stačí kuchyňská linka standardních rozměrů, můžete se porozhlédnout také po výprodejích. Kuchyňské linky ve výprodeji a za akční ceny u nás najdete pohodlně na jednom místě. Chybět vám nesmí ani kvalitní dřez, kuchyňská baterie a spotřebiče. Kuchyňské spotřebiče za ty nejlepší ceny pro vás najdeme raz dva.

Do koupelny jedině s radostí

Toužíte po odpočinku, vonné koupeli, sklence vína a božském klidu? Nebo dáte přednost sprchovému koutu s masážní sprchou, která vás probere k životu i po tom nejnáročnějším dni? Tak jako tak se bez váhání můžete svěřit do našich rukou a poptat vše, co s koupelnami souvisí. Bydlíte v bytě? Levná bytová jádra z umakartu nebo zděná jsou v našem sortimentu také. Poptejte koupelnové jádro včetně práce a vyberte si nejlepší nabídku z vašeho nejbližšího okolí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno