1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Závěsná skřínka pod umyvadlo

Nenechte nevyužitá místa zahálet a vyplňte je praktickými úložnými prostory. Závěsná skříňka pod umyvadlo se skvěle hodí pro skladování čisticích prostředků, ručníků nebo jiných hygienických či kosmetických potřeb. Další místo pro ukládání věcí navíc se v domácnosti zkrátka neztratí.

Praktická ve všech ohledech

Závěsná skříňka pod umyvadlo je praktická i z hlediska udržení pořádku. Na rozdíl od skříňky na nožičkách se podlaha pod ní lépe udržuje. Skříňka sahající až na zem, ale zase nabízí větší prostor. Nemůžete-li se rozhodnout, poptejte obě varianty a vyberete si později. Skřínka pod umyvadlem navíc zamaskuje nevzhledný odtok z umyvadla a prostor tak získá čistší linie.

Praktická ve všech ohledech

Skříňka pod umyvadlo může být ale i zajímavým designovým prvkem. Vyberte si tvar a typ, který si dokonale sedne s vámi vybraným umyvadlem, a máte vyhráno. Závěsnou skříňku pod umyvadlo lze pořídit v mnoha obměnách a není skoro možné, abyste si z nabízeného sortimentu nový doplněk do vaší koupelny nevybrali. Řiďte se vlastním vkusem, vybírejte podle barvy dlaždiček nebo stylu ostatního nábytku, ani tak vás sortiment nezklame. Podle prostorových možností před umyvadlem pak vyberte skříňku s vhodným typem otvírání, aby vám dvířka při ukládání věcí nepřekážela.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno