1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Koupelnová skříňka pod umyvadlo

Úložného prostoru není v domácnosti nikdy dost. Díky chytrým kusům nábytku, jako je například koupelnová skříňka pod umyvadlo, můžete navíc využít i prostory, které by jinak zůstaly bezúčelné. A to by byla škoda, protože koupelnová skříňka pod umyvadlo poslouží jako praktické úložné místo třeba pro uložení saponátů a jiných čisticích prostředků nebo ručníků, zkrátka všeho, co chcete schovat a dosud jste pro to v koupelně nenašli to pravé místo.

Skříňka pro každé umyvadlo

Stejně jako dnes můžete koupit umyvadla všemožných rozměrů, barev a tvarů, pořídíte i koupelnovou skříňku, která bude právě vámi vybrané umyvadlo skvěle doplňovat, ať už jde o zmíněnou barvu, design nebo tvar. A kdyby se náhodou stalo, že si nevyberete, stačí poptat prostřednictvím našeho webu šikovného truhláře z vašeho okolí a nechat si skříňku vyrobit na míru.

Na nožičkách nebo k zavěšení

Aby koupelnová skříňka padla do každého prostoru jako ulitá, vybrat si můžete i systém kotvení skříňky. Vyrábějí se skříňky na nožičkách, ale i skříňky závěsné, které nesahají až na zem, a tak pod nimi lze snadno udržovat pořádek i při běžném úklidu podlahy.

Poptejte nyní i jiné kusy nábytku

Nejen stavebniny a stavební práce můžete poptat prostřednictvím StavebninyX.cz. Srovnejte si ceny koupelnových skříněk pod umyvadlo, šatních skříní nebo třeba sedacích vaků.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno