1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dveře do sprchového koutu

Nová koupelna už je skoro hotová, už chybí jen pár maličkostí a dveře do sprchového koutu? Vyberte si ty nejhezčí a za nejlepší cenu na StavebninyX. Dveře do sprchového koutu nemusíte pořizovat dohromady s vaničkou, ale seženete je i samostatné, typové nebo na míru atypickým rozměrům. Můžete je umístit spolu s vaničkou nebo třeba samostatně, ke zdi, do rohu, prostě tam kde si usmyslíte.

Nenechte niky zahálet

Výklenky a niky lákají ke kreativnímu využití. Zatímco v předsíni je můžete zaplnit vestavěnou skříní, v obývacím pokoji knihovnou, v koupelně zase poslouží jako sprchový kout. Pro tento účel jsou samostatné dveře do sprchového kouty ideálním řešením.

Bohatá nabídka provedení

Dveře do sprchového koutu jsou určitě lepší volbou než jen obyčejný závěs, který se odhrne při sebemenším průvanu. Nemusí být navíc vůbec nudné a obyčejné. Kromě klasických skleněných dveří pořídíte i plastové nebo jiné kompozitní dveře v řadě provedení od úplně průhledných, po matné, průsvitné, mléčné či dekorativní s reliéfem nebo potiskem. Pokud pořízujete kompletní sprchový kout, můžete zvážit i sprchový box s vaničkou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno