1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sprchové boxy s hlubokou vaničkou

Sprchový kout jako takový nebo řešený jako box je funkční zařízení úsporné na prostor. Navíc vám sprcha pomáhá šetřit vodu a tak i finance a životní prostředí. Někdo se rozhodne instalovat sprchový box samostatně, jiný ho zkombinuje s vanou. Ne každý si ale může obě zařízení dovolit a to ani ne tak z finančních jako z dispozičních důvodů. Můžete se tedy buď rozloučit s vanou anebo si pořídit příjemný komfort v podobě sprchového boxu s hlubokou vaničkou, která poslouží jako vana a udělá radost nejen vašim dětem.

Pohodlně i v malém bytě

Máte-li k dispozici jen malé prostory, neznamená to ještě, že nemůžete žít pohodlně a s plným komfortem velkého bytu. Na všechno se dnes najdou chytrá řešení a tak zatímco úložný prostor vyřeší třeba vestavěná skříň, koupelnu vám pomůže dovést k dokonalosti sprchový box s hlubokou vaničkou. Právě hluboká vanička znamená slibovaný komfort. Je to vlastně malá vana, která dobře poslouží pro namáčení prádla, cachtání dětí, stejně jako pro příjemnou koupel po těžkém pracovním dni.

Sprchový box s hlubokou vaničkou jako správné řešení

Sprchový box je k dostání v mnoha rozměrových i materiálových variantách. Rozhodující je při výběru boxu většinou cena a dispoziční možnosti. Vybírat můžete ale i z různých designů. Váš sprchový box může být třeba hranatý, kulatý nebo čtvrtkruhový. Ani zástěna nemusí být nudná nebo transparentní. Různé potisky již nejsou výjimkou. Hloubka vaničky také není konstantní veličinou. K dostání jsou nízké vaničky i opravdu hluboké vaničky.

Něco navíc

Sprchové boxy s hlubokou vaničkou slouží samozřejmě k očistě a relaxaci a právě k oné relaxaci můžete přispět ještě o trochu více, pokud se porozhlédnete po sprchových boxech se zabudovaným masážním systémem. Dnes už takové boxy nemusí tvořit ani takovou finanční zátěž, jak by se mohlo zdát. K dostání jsou opět v různých rozměrech a materiálových variantách a hodí se jako jediná jednotka stejně jako doplněk k běžné velké vaně.

Proč si pořídit zrovna sprchový box s hlubokou vaničkou?

Sprchový kout s hlubokou vaničkou je takovým přechodovým stupněm mezi běžným nízkým sprchovým koutem a velkou vanou. Výhodná kombinace sprchového koutu a vany vám zajistí komfort v obou směrech. Díky zástěně boxu se navíc vaše koupelna nepromění po každém sprchování v brouzdaliště.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno