1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Osvětlení led lišty do kuchyně

Led lišty neboli led pásky do kuchyně se vyznačují svou malou spotřebou energie a značnou svítivostí. Oblíbené jsou ale hlavně pro jednoduchost, s jakou s nimi lze kreativně pracovat. Led pásky přinesou do vaší kuchyně nejen světlo, nýbrž i úplně nový moderní vzhled.

Podsvícené skříňky i osvícená pracovní plocha

Led pásky se obvykle instalují pomocí hliníkových lišt, které lze umístit prakticky kamkoli a slouží zároveň jako chladiče pásku, ten díky tomu vydrží mnohem déle. Můžete tak osvítit celou pracovní plochu nebo prosvítit prosklené skříňky a poličky. Výhodou led lišt je, že se instalují po celé délce, a tak nevytvářejí tmavé kouty.

Ovládání a svítivost

Svítivost ledkových světel je velmi příznivá, můžete si navíc vybrat intenzitu a tón světla, také jeho barevnost. Ovládání osvětlení led lištami není nijak komplikované. Můžete je napojit do běžného vypínače, pořídit vypínač speciálně na kuchyňské osvětlení nebo si užívat luxusu s dálkovým ovládáním. Někdy je lepší udělat více prácí najednou. Můžete zvážit i pořízení moderních obkladů za kuchyňskou linku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno