1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Obklady za kuchyňskou linku

Kuchyně je místo, kde jistě trávíte hodně času, proto byste se v ní měli cítit příjemně, a zároveň musí být co nejvíce funkční, abyste místo přípravy lahodných pokrmů netrávili čas drhnutím usazenin z obkladaček. Vyberte si takové obklady za kuchyňskou linku, které se vám budou líbit a zároveň půjdou snadno udržovat.

Bez spár se to lépe čistí

Bezespáré obklady, tedy obkladové desky ať už z keramiky nebo ze skla, jsou čím dál tím více vyhledávané pro jejich snadnou údržbu. Jsou také zajímavým designovým doplňkem kuchyňské linky. Skleněné obklady za kuchyňskou linku můžete navíc pořídit i s foto potiskem z vašeho soukromého alba. Za kuchyňskou linku můžete také umístit další omyvatelnou desku, podobnou té pracovní, například s PVC povrchovou úpravou.

Klasické obkladačky a mozaiky jsou věčné

Jste-li ale spíše na klasiku, jistě se vám zavděčí keramické obkladačky, které lze dnes dostat v nespočetném množství tvarů, textur, velikostí a barev. Není možné si nevybrat. Ani pestré mozaiky z drobných dlaždiček skleněných nebo keramických ještě nevyšly z módy. Pořídit je můžete v různých barevných variacích i velikostech. Obklady za kuchyňskou linku si pak můžete porovnat třeba i s čím dál tím oblíbenějším grafosklem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno