1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Grafosko za kuchyňskou linku

Každý, kdo rád vaří nebo třeba jen ochutnává, stráví v kuchyni spoustu času, a proto je důležité, aby i prostor pro přípravu jídla působil čistě a příjemně. Vybrat si správnou kuchyňskou linku je ovšem jen začátek. Ke kuchyni neodmyslitelně patří také obklady, a pokud nejste striktními zastánci hnědých kachliček s venkovskými motivy, určitě Vás zaujme možnost použití obkladů ze skla, takzvaného grafoskla za kuchyňskou linku.

Není sklo jako grafosklo

Grafosklo je vlastně skleněný obklad s grafickou úpravou, to znamená s ojedinělým vzhledem, který si můžete vybrat z katalogu poptávané firmy anebo si rovnou vybrat jednoho z našich dodavatelů, který nabízí aplikaci vlastních motivů a využít tak vlastní vzpomínky z dovolené nebo třeba rodinných setkání. Grafosklo označuje kalené bezpečnostní sklo o minimální tloušťce 6 mm. Obklad se dodává přímo na míru vaší kuchyni, a tak si můžete být jisti, že jí padne jako ulitý.

Moderní design i snadná údržba díky grafosklu za kuchyňskou linku

Hladký povrch, čisté linie, elegantní vzhled. To jsou vlastnosti moderních materiálů a designů. Jsou to ale také vlastnosti grafoskla, které znamenají snadnou údržbu, což jistě nadchne každou hospodyňku, která ví jak obtížné je dostat mastnotu a nečistoty ze spár mezi obkladačkami a udržet jejich původní vzhled. Obklady z grafoskla jsou vyráběné na míru vašemu prostoru, a proto mohou být bezespáré, hladký povrch se navíc snadno udržuje pouhým setřením vlhkou utěrkou a nehrozí, že se vám časem každá druhá kachlička odštípne v rohu.

Jak už bylo zmíněno, můžete využít designu grafoskla nabízeného dodavatelem nebo najít dodavatele, který vám umožní aplikovat na obklad vlastní motiv. Nic nelimituje vaši fantazii, a pokud zrovna nemáte žádný originální snímek, který byste chtěli vystavit ve své kuchyni, nemusíte se bát, že nabízené vzory budou nudné či okoukané. Vybrat si lze opravdu z nepřeberné škály vzorů, která zajisté uspokojí milovníka pestrých barev stejně jako příznivce jednoduchého minimalismu.

Nabídka kuchyňských obkladů z grafoskla

Pokud vás možnost neotřelého designu a téměř bezúdržbového materiálu nadchla, neváhejte grafoskla za kuchyňskou linku poptat a udělat si přehled nabízených možností. Některé společnosti nabízejí kromě obkladů i celé kuchyňské linky nebo další vybavení kuchyně. Další vám nabídnou originální vzhled od vlastních designérů a jiné vám zase umožní využít vlastních fotografií. V kuchyni se fantazii meze zkrátka nekladou ani při jejím zařizování.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno