1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Skleněné obklady do kuchyně

Nepodléhejte stereotypu a vyzkoušejte zase něco nového. Bezespáré skleněné obklady za kuchyňskou linku povznesou vaši kuchyň na novou úroveň a svou snadnou údržbou potěší nejednu hospodyňku.

Velký formát, žádné spáry

Skleněné obklady jsou vyráběné z kaleného skla odolného proti vysokým teplotám i tlakům. Díky velkému formátu přesně na míru vašim potřebám, tvoří skleněné obklady jednolitou bezespárou plochu, která se snadno udržuje a vytváří luxusní dojem.

Barvy? Všechny

Skleněné obklady jsou dostupné ve všech barvách a jejich odstínech, jaké vám jen mohou přijít na mysl. Nemusíte se ale spokojit jen s jednolitým povrchem, skleněné obklady nabízejí i řadu designových foto potisků.

Skleněné obklady udělají dojem

Dokáží vhodně dotvořit minimalistický koncept kuchyně i zvýraznit pestrý a hravý interiér. Proto se hodí do moderních kuchyní, stejně jako k retro nebo historizujícím linkám. Chybu s nimi nemůžete udělat nikde a každý vám je bude závidět. Stejně tak můžete popřemýšlet i grafosklu za kuchyňskou linku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno