1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rohová vana do malé koupelny

Ani s malou koupelnou se nemusíte vzdávat komfortu v podobě vany. Stačí si vybrat z nabídky rohových van menšího objemu, které se pohodlně vejdou i do malých prostor, a vy se zase pohodlně vejdete do nich. Vana se navíc dá zkombinovat i se sprchovým koutem a tak se můžete rozhodnout, zda si dopřejete příjemnou koupel nebo raději rychlou sprchu. Každý si tak přijde na své a nemusíte dělat žádné kompromisy.

Vyberte si vanu podle vašeho gusta

I v malé koupelně se můžete cítit pohodlně. Vyberte si rohovou vanu s podhlavníkem, sedátkem nebo madlem. Ještě většího komfortu se dočkáte, rozhodnete-li se pro rohovou vanu s masážními tryskami. Výběr záleží jen na vás. My vám ale můžeme nabídnout rohové vany za ty nejlepší ceny, stačí je porovnat a vybrat si tu nejlepší nabídku.

Využijte rozmanitosti tvarů a designů

Rohové vany mohou mít hladkou oblou hranu, ale stejně tak jejich půdorys může připomínat tvar diamantu. Rozdíl je také ve tvaru samotného objemu vany. Rohová vana s akrylátovým čelním panelem působí čistě a kompaktně. Rozhodnout se ale můžete i pro vanu bez panelu, která se zasazuje na přizdívku. Obložte zídku stejnými obkladačkami, jako jsou na zdech vaší koupelny nebo zaexperimentujete a vyberte si obkladačky kontrastní. I ty můžete nyní poptat na StavebninyX.cz a získat je tak za akční ceny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno