1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Betonová stěrka do koupelny

Nejen keramické obkladačky patří na stěny koupelen. Betonová stěrka je omyvatelná, vodotěsná a navíc vytváří zajímavý estetický prvek. Vybrat si můžete z mnoha barevných kombinací a nanést ji lze jak na stěny, tak na podlahu. Betonová stěrka se ale hodí také do exteriéru, například ke zhotovení zajímavých fasádních prvků nebo na sokly.

Aplikace betonové stěrky na stěny a podlahu koupelny

Betonová stěrka se nanáší na rovný čistý povrch v tloušťce 1,5 až 2 mm. Po nanesení je ji třeba zbrousit a impregnovat. Je tak chráněna proti průniku vody a hodí se proto jak do koupelen, tak za kuchyňskou linku nebo do prádelny.

Poptejte materiál i realizační firmu

Prostřednictvím našeho online poptávkového formuláře můžete poptat jak materiál samotný, tak rovnou realizační firmu nebo šikovného řemeslníka, který dokáže betonovou stěrku správné nanést. Stačí vyplnit lokalitu a nabídky si vás již najdou samy. Vaše koupelna tak dostane úplně nový nádech.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno