1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Bidet do každé koupelny?

Ne každý má v koupelně dostatek místa, aby mohl bidet vedle toaletní mísy umístit. I pro takové prostory však existuje řešení. Bidety nejsou módní vlnou, ale funkčním zařízením, které by nemělo chybět v žádné domácnosti. Proč by měl vedle každé toalety stát i bidet? A proč není bidetová mísa luxus?

Dbejte na hygienu

Používat běžný toaletní papír nestačí. Bidetová mísa dokáže intimní partie očistit lépe a zamezit tak zbytečným infekcím nebo ulpělým nečistotám. Navíc tak šetříte i životní prostředí. Papír se sice rozloží, ale obsahuje řadu bělidel a dalších chemikálií, které byly použity pro jeho výrobu. Opravdu chcete, aby něco takové přišlo do styku s vaší pokožkou? A to nemluvíme o frekvenci ucpávání se toaletní mísy při používání toaletního papíru.

Nemáte dostatek místa? Nevadí

Bidety jsou cenově dostupné a to jak v solitérní verzi, tak jako umyvadlové spršky nebo inteligentní bidetová sedátka. Poslední dvě zmíněné možnosti jsou ideálním řešením, pokud nemáte v koupelně či toaletní místnosti dostatek prostoru pro umístění bidetu. Pokud se tedy stále ptáte, zda bidet ano, či ne, odpovědí je jednohlasné ano!

Bidety jsou hygienické, cenově dostupné, hypoalergenní a efektivní, co se očisty těla týče. Slouží navíc také jako prevence hemeroidů. Poptejte bidet zdarma a získejte prověřenou nabídku!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno