1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rustikální kuchyňská linka

Rustikální styl se hodí jak do města, tak na vesnici, do domu i do malého bytu. Záleží jen na vašem osobním vkusu. Prostory kuchyně jsou pro rustikální neboli selský/venkovský styl jako dělané. Rustikální kuchyňskou linku můžete snadno doladit keramickou dlažbou a designovým obkladem za kuchyňské linky.

Rustikální linky nejen z masivu

Poptejte masivní dřevěnou kuchyňskou linku, lehkou dřevotřískovou s masivními dvířky nebo dýhovanou linku v rustikálním stylu za akční ceny. Snadno si tak do bytu přenesete atmosféru českého venkova nebo třeba Provence. Je jen na vás, jaký design si vyberete a jak celou místnost doladíte.

Na míru i z velkovýroby

U nás můžete poptat nejen hotový katalogový nábytek, ale i nábytek na míru nebo přímo truhláře, který se výrobou nábytku zabývá. Neváhejte vyplnit jednoduchý poptávkový formulář a pusťte se do výběru zdarma a pohodlně z jednoho místa.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno