1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Příprava rozvodů pro kuchyň

Přípravu rozvodů pro vaši novou kuchyňskou linku případně rekonstrukci těch starých přenechejte raději odborníkům. Ať už se jedná o elektroinstalaci nebo rozvody vody a kanalizace či všechno dohromady, je třeba celou instalaci provádět dle platných norem a s nejvyšší pečlivostí. Předejdete tím zbytečným nepříjemnostem způsobeným nekvalitně provedenou instalací.

Poptejte řemeslníky nebo realizační firmu.

Poptat u nás můžete jednotlivá řemesla. Elektrikáře, instalatéry, dělníky, zednické práce atd. Existují ale i realizační společnosti, které si s realizací rozvodů pro vaši novou kuchyň poradí kompletně, případně i živnostníci, kteří jsou schopni zajistit kompletní dodávku. Nezapomeňte do poptávky uvést lokalitu, ve které se nacházíte. Poptáme přednostně firmy a živnostníky z vašeho nejbližšího okolí a vy tak navíc ušetříte za dopravu. Pokud navíc stále ještě přemýšlíte o pořízení nové kuchyňské linky, můžete i ji jednoduše a zdarma poptat, stejně jako kuchyňské desky nebo obklady za kuchyňskou linku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno