1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Izolace

Zebou vás doma nohy? Možná je čas na tepelnou izolaci. A pokud vás trápí vlhkost, sáhněte po hydroizolačních pásech. S námi si zaizolujete třeba celý dům a za skvělé ceny! Poptejte izolační materiály, řemeslníky či kompletní realizaci lepené, skládané, foukané izolace, zvolte lokalitu a vyberte si tu nejlákavější nabídku. Z pohodlí vašeho domova či kanceláře a za pár kliků myší. Vyberte si konkrétního výrobce, nebo zadejte specifika požadované izolace a získejte více možností. Poptat můžete i ceník tepelné izolace zdarma.

Tepelná izolace pro vaši fasádu

Chcete ušetřit o trochu víc? Prozkoumejte dotační program Zelená úsporám a pusťte se do toho pěkně od podlahy. Zákazníci nejčastěji poptávají polystyrenové fasádní desky, ale v oblibě jsou i přírodní materiály. Vybrat si můžete konopí, minerální vlnu i celé fasádní zateplovací systémy. Nezapomeňte ani na tepelně izolační omítku!

Pod podlahu i pod tašky

Nejen fasáda si zaslouží pozornost. Pořiďte si kročejovou a tepelnou izolaci podlahy a dejte vale studeným nohám a strašidelnému vrzání prken. Oblíbeným trendem je foukaná tepelná izolace krovu z recyklovaného papíru nebo skelné vaty. Nabídku získáte včetně realizace a nemusíte si dělat žádné starosti navíc.

Hydroizolační pásy nepatří jen do základů

Poptejte kvalitní hydroizolační systémy pro vaše základy, podlahy nebo koupelnu. Vybrat si můžete mezi pásem, nátěrem nebo třeba hydroizolační folií. Nezapomínáme ani na krov! U nás pořídíte parotěsné folie různých výrobců a snadno si tak vyberete tu nejlepší. Naše online stavebniny mají vše a vždy po ruce. Využijte naší nabídky a pusťte se s námi do realizace!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno