1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tekutá hydroizolace

Pokládat těžké asfaltové pásy není práce pro každého a někdy to ani není nutné. S řadou konstrukcí poradí i tekutá izolace, která se nanáší jako nátěr, takže je vhodná jak na vodorovné konstrukce, jakou jsou stropy, tak i na svislé, tedy stěny. Využít ji navíc můžete jak v interiéru, tak i v exteriéru. Na trhu je několik druhů tekutých hydroizolací, častěji označovaných jako tekutá lepenka. Druhy se liší dle složení a někdy i vhodnosti použití.

Využití tekuté hydroizolace

Tekutá hydroizolace se dobře uplatní například v podlahových souvrstvích, kde není nutná izolace proti radonu. Její použití je také výhodné pod dlažbu a obklad jak vevnitř, tak venku, dokonce i pod obklady bazénů. Výrobky jsou dobře soudržné téměř se všemi materiály, jsou pružné a odolávají mnoha vnějším vlivům.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno