1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Foukaná izolace ceník

Dokonale utěsnit a předejít tak tepelným únikům může být zvláště u některých členitějších konstrukcí problém. Žádný problém není neřešitelný a odpovědí na těžko dostupná místa je foukaná izolace, která se dostane takřka všude a ušetří vám pak nemalé finance při užívání stavby, které byste jinak byli nuceni zaplatit za energii potřebnou k vytopení ztrátového prostoru.

Materiály a aplikace foukané izolace

Může se jednat jak o kuličky polystyrenu, tak o recyklovaný papír ve formě žmolků, eventuálně jiný, výrobci nabízený materiál, ale výše zmíněné dva na trhu převládají. Při výběru nezapomeňte zvážit požární odolnost, kterou od izolantu očekáváte, a také vlhkostní podmínky prostor, kam se izolant chystáte aplikovat.

Foukaná izolace se dá nafoukat takřka kamkoliv. Zákazníci ji často používají pro izolaci krovu a podobných členitých těžko dostupných konstrukcí. Prostor určený k vyplnění izolačním materiálem se ohraničí plachtou (obvykle na bázi papíru) a do prostoru se pod tlakem nažene izolant. Aplikaci samozřejmě provádí kvalifikovaná firma, která dobře ví, co dělat, aby vše dopadlo na jedničku.

Ceny foukané izolace

Do ceny foukané izolace je nutné započítat i práci a potřebné zařízení k aplikaci foukané izolace. Cena se pak pohybuje pod tisícikorunu za krychlový metr, ale i klidně trojnásobně víc, záleží na zvoleném materiálu, požadovaném množství a komplikovanosti aplikace. Aktuální ceníky foukané izolace vám rádi ZDARMA zašleme, stačí jen vyplnit kontaktní formulář, jak jinak než také zdarma.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno