1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Asfaltové pasy

Asfaltové pásy se používají k hydroizolaci stavby, tedy ochraně hmoty a funkce konstrukcí nežádoucími účinky působení vlhkosti, jako je vzlínající zemní vlhkost, hladina podzemní vody, voda srážková nebo voda z jiných zdrojů. Hydroizolační asfaltové pásy jsou jedním z nejpoužívanějších způsobů hydroizolace.

Nabídka sortimentu

Pásy se vyrábějí v různých tloušťkách a pro různé účely. Hydroizolační pás se prodává v rolích. Pás může být bez jádra, ale obvykle je vyztužen. Jádro lepenky může být tvořeno folií, papírem, tkaninou nebo kovovým plátem. Asfaltový pás s kovovou vložkou se potom využívá k ochraně před účinky radonu, tedy zejména pro spodní stavbu a první podlahu (v závislosti na radonovém riziku).

Na základy i na střechu

Asfaltový pás lze využít téměř kdekoli, nejedná-li se ovšem o krytinu, měl by být chráněn další konstrukcí, aby nedošlo k jeho mechanickému poškození, ne všechny asfaltové lepenky jsou vhodné jako finální vrstva.

Pokládka asfaltových pásů

Aby byla hydroizolace proti vodě, případně izolace proti radonu funkční je třeba dodržet doporučený technologický postup pokládky výrobku. Některé pásy lze zakoupit celoplošně samolepící, ale jiné je třeba kotvit. Pro uchycení nejsou vhodné mechanické kotvy, které naruší celistvost pásu a tak sníží jeho hydroizolační vlastnosti. Proto se asfaltové pásy spíše svařují nebo lepí a to s dostatečnými přesahy 10 až 15 mm.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno