1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tekutá lepenka

Způsobů, jak ochránit konstrukce před vlhkostí, je hned několik. Jedním z nich je i použití tekuté lepenky, tedy hydroizolačního nátěru, stěrky chcete-li. Na rozdíl od použití například klasických asfaltových pásů, které je k sobě třeba lepit či svařovat, přičemž mohou snadno vznikat netěsnosti, vytváří tekutá lepenka celistvou a pružnou vrstvu, která chrání konstrukci před vlhkostí, ne však před radonem, jako to umí pásy s kovovou vložkou.

Využití tekuté lepenky

I když je tekutá lepenka řídká a nanáší se podobně jako nátěr nebo různé stěrky, hodí se i pro hydroizolaci svislých konstrukcí, například po obklady ať už v koupelně nebo třeba v bazénech. Hojně je také využívána v podlahových souvrstvích, na venkovních terasách či střechách. Pružnost a odolnost tekuté lepenky poskytuje široké možnosti využití, stejně jako možnost určit si tloušťku hydroizolační vrstvy.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno