1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tekutá hydroizolace Den Braven

Tekutá hydroizolace nebo tekutá lepenka Den Braven se hodí jako hydroizolace do míst s nízkým radonovým rizikem. Nátěr po vytáhnutí vytváří hydroizolační membránu zabraňující průniku všech typů vlhkosti včetně tlakové vody. Protože jde o pružný materiál, je jeho využití velmi flexibilní. Odolává mrazu a klimatickým změnám, tudíž se hodí jak do interiéru tak exteriéru.

Možnosti využití

Nejčastější využití tekuté hydroizolace/lepenky Den Braven je do podlahového souvrství a to u všech druhů podlah, dokonce i těch vytápěných, a pod obklady a dlažby koupelen, bazénů, balkonů a jiných konstrukcí ohrožených vodou.

Vlastnosti tekuté hydroizolace Den Braven

Tekutá lepenka je velice přilnavá ke všem materiálům (beton, keramika, pórobeton, cihly, omítky, sádrokarton atd.), trvale pružná, velice odolná a snadno zpracovatelná. Využití tekuté hydroizolace Den Braven je velmi flexibilní od nových konstrukcí po rekonstrukce a dodělávky. Nanáší se při teplotách 10–30 stupňů celsia.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno