1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Isover

Isover nabízí celou škálu izolačních produktů od teplených izolací po izolace akustické, kročejové, ale i izolace určené do protipožárních systémů. S produkty Isover můžete izolovat kompletně celou stavbu od podlahy až po střechu.

Isover Domo a Isover Domo plus

Často poptávanou tepelnou izolací je například izolace ze sklené vlny řady Isover Domo. Hodí se jak pro teplenou tak zvukovou izolaci v nezatížených místech a dutinách, jako jsou příčky a krovy nebo nepochozí části stropních konstrukcí. Isover Domo i Domo plus se dodává v rolích, přičemž se výrobky liší součinitelem tepelné vodivosti lambda, který je pro Isover Domo 0,039 a pro Isover Domo plus 0,038 W/mK.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno