1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kročejová izolace pod dlažbu

Určitě nechcete, aby sousedi pod vámi slyšeli každý váš krok. Kročejová izolace vám pomůže tento problém odbourat. Navíc můžete snadno zkombinovat akusticky izolační řešení s tepelně izolačním a přispět tak k tepelné i zvukové pohodě ve vašem bytě či více podlažním domě. S kročejovou izolací lze počítat v jakémkoli podlahovém souvrství – jedná se vlastně o plovoucí podlahu. Souvrství pak vzhledem k mokrému technologickému procesu dláždění a případnému mokrému provozu v místnosti musí zahrnovat i hydroizolaci. Hydroizolační pásy, hydroizolační nátěry i folie lze snadno poptat současně s kročejovou izolací prostřednictvím našeho formuláře.

Má-li být izolace účinná, nezapomínejte na odizolování stěn

Mezi materiály vhodné pro kročejovou izolaci dlažby se řadí například minerální vata z taveného čediče/kamenná vlna, která dobře pohlcuje zvuk – najdete ji například v sortimentu Isover nebo Rockwool (produkty Steprock). Dále dřevovláknité desky hobra nebo polyethylenové pěnové pásy – ty nabízí například Mirelon a jsou vhodné i jako součást litých souvrství. Využít a tedy i poptat lze samozřejmě i další materiály pro kročejovou izolaci (případně tepelnou izolaci) pod dlažbu. Při realizaci plovoucích (tedy od ostatních konstrukcí odizolovaných) podlah nezapomínejte na izolační pásy, které oddělují od podlahového souvrství také stěny, jedině tak dojde k eliminaci kročejového hluku.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno