1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Izolace zakladu kvůli vlhkosti

Hydroizolace spodní stavby je část konstrukce, kterou opravdu nelze zanedbat. Špatně provedená izolace nejen že nechrání, ale časem jako by vůbec nebyla, a základy budou vystaveny vlhkosti a spodní vodě bez jakékoliv ochrany. Tím snížíte životnost a kvalitu obývání celého objektu. Proto je hydroizolace konstrukce, na které rozhodně nechtějte ušetřit. To ale neznamená, že nemůžete materiál pořídit levněji. Stačí ho poptat na StaveninyX.cz a díky srovnání cen ušetříte až 30%.

Na základy hydroizolační pásy

Materiálů určených k hydroizolaci stavby je na trhu nepřeberně, pro izolaci spodní stavby se nejčastěji, zejména u menších staveb jako rodinné domky, využívají asfaltové pásy různého charakteru, případně tekutá izolace na bázi asfaltu. Samotná hydroizolace musí být také chráněna před vnějším prostředím, aby nedošlo k jejímu znehodnocení. K tomuto účelu se využívají přizdívky, mazaniny nebo třeba nopová folie.

Není vlhkost jako vlhkost

Stavbu je třeba chránit vůči takové vlhkosti, která se v podloží reálně vyskytuje, tudíž je krom běžné vlhkosti také nutné počítat s hladinou podzemní vody, vodou přitékající z okolních zemin, vzlínající vlhkostí i vlhkostí povrchovou. Aby základy odolaly všem druhům, které je mohou zastihnout, musíte vybrat vhodnou izolaci a v případě asfaltových pasů se přistupuje k jejich vrstvení dle tlaku, který bude vlhkost vyvozovat.

Hydroizolace i radonová izolace v jednom

Hydroizolační vrstva je nanesena na vložce z rozdílných materiálů. Využívá se tkanina, igelit, papír, ale i kovy. A právě pás s kovovou vložkou funguje zároveň jako ochrana před nechtěnou vlhkostí a radonovým zářením. Nutnost izolovat proti radonu zjistíte na mapě zachycující výskyt a intenzitu radonového záření v ČR.

Nejen asfaltové pásy

Poptejte jakýkoliv druh hydroizolace základů proti vlhkosti jako materiál nebo rovnou společnost či živnostníka, který vám hydroizolaci provedou. Stačí jen vyplnit online formulář a pohodlně porovnat nabídky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno