1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Hydroizolace koupelny a sprchy

Hydroizolace koupelen a sprchových koutů je obzvláště důležitou součástí konstrukce. Umisťuje se přímo pod povrchovou úpravu, tedy pod dlažbu nebo obklad a spojovací materiál (lepidlo). Hydroizolace chrání konstrukce před jednorázovým únikem i kumulací vlhkosti a udržuje tak jejich životnost. Nejdůležitější je hydroizolace podlahy, ovšem leckdy je na místě i hydroizolace stěn, zejména pokud jsou součástí sprchového koutu.

Tekutá hydroizolace do koupelen

Hydroizolační pásy nejsou, zvláště pro stěny, příliš praktické a snad se ani nevyužívají. Tekuté hydroizolace, které se nanášejí jako stěrka, případně ve vrstvách válečkem nebo štětkou jsou oproti tomu vhodné a také spolehlivější a jejich aplikace není náročná. Rohy, nároží a jiné přechody se pak zajistí hydroizolačními páskami, a tak hydroizolace vytvoří opravdu celistvý podklad.

Hydroizolaci vybírejte podle zátěže

V poptávce nezapomeňte zmínit, pro jaký účel bude hydroizolace využita. Při hydroizolaci sprchových koutů, které jsou vystaveny nejen vlhkosti, ale často i vodnímu sloupci se nebojte využít stejnou hydroizolaci, jaká se používá například při izolaci bazénů. Myslete také na krizové situace, které mohou nastat, jako je vyteklá pračka nebo nezavřený kohoutek. Dobrá hydroizolace vám pomůže eliminovat škody i v tak extrémním případě a ve výsledku vám ušetří peníze za následnou rekonstrukci. Zvláště bydlíte-li v bytě a pod vámi se nachází sousedé, myslete na následné škody.

Beton není hydroizolace

I když se může beton jevit jako vodě nepropustný, není tomu tak a tak jako hydroizolace rozhodně nestačí, stejně jako cementový potěr nebo anhydrit, voda je naopak může poškodit. Samozřejmě existuje i voděodolný beton, to ale není záležitost využívaná v běžných stavbách, proto je třeba i tyto materiály v koupelnách izolovat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno