1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zahrada

Nejen dům dělá domov. Zútulněte také svoji zahradu a zařiďte si ji přesně podle vašich představ a tužeb. S námi to navíc zvládnete levněji, než by vás vůbec napadlo. Jdete do toho? Stačí vyplnit online poptávkový formulář a pak už si jen vybrat z nabídek tu nej právě pro vás. Od zahradního nábytku po zahradního architekta. U nás seženete cokoliv si zamanete!

Zahradní altány i terasa

Užijte si domácí pohodu ve vlastním altánku nebo na krásné zastřešené terase. Není nad ráno vstát, uvařit si kávu a rozevřít noviny za příjemného cvrlikání ptáčků. V kombinaci s luxusním zahradním nábytkem za výprodejovou cenu si to užijete hned dvakrát. Poptat můžete také střechy a paravány, zimní zahradu nebo třeba zahradní bazén.

Okrasné záhonky doplňte bylinkami

Nebo zasaďte pár kousků zeleniny a vysaďte ovocné stromy. Ať už bude vaše zahrada okrasná, užitná, japonská, nebo anglická, či něco mezi tím, můžete u nás poptat rostliny, humus i zahradní doplňky. Od zahradních trpaslíků po solární osvětlení, dlažbu, květináče nebo skleník.

Myslete prakticky

Na zahradě by vám neměl chybět ani zavlažovací systém a potěší i gril a pěkné posezení. Možná by se vám hodila také zahradní sprcha, nebo pískoviště pro děti. A co takhle rovnou celé dětské hřiště? Na jedno kliknutí si můžete zdarma udělat přehled o možnostech a pak už se jen v klidu a z pohodlí domova rozhodnout, zda do toho půjdete.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno