1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Levné hliníkové pergoly

Pohodlné zahradní posezení by nemělo chybět u žádného domečku. Ještě žádné nemáte? Nyní máte skvělou možnost to napravit a pořídit si levné hliníkové pergoly v různých variacích. Hliníková pergola je ideálním a levným řešením pro rodinný domek, chatu i chalupu. Hodí se k posezení, bazénu, nebo jako přístřešek nad automobil, kolo či motorku.

Levné hliníkové pergoly jako stavebnice

Pořiďte si jednu z levných hliníkových pergol jako jednoduchou stavebnici a za pár tisícovek vám bude dělat radost spoustu let. Hliník je pro konstrukci ideální materiál, protože je pevný, ale díky své nízké hmotnosti nijak nezatěžuje přilehlou konstrukci. Díky použitým materiálům je navíc pergola stoprocentně bezúdržbová!

Udělejte si lepší den

Není nad to začít den snídaní na terase. S hliníkovou pergolou na vás nebude pršet ani svítit příliš ostré slunce. Váš den zkrátka začne jako malovaný. Budete se cítit ještě lépe, až zjistíte, že na pořízení pergoly teď můžete ušetřit. Klikněte na odkaz a vyberte si pergoly za akční ceny! Nelíbí se vám hliník? Vybrat si můžete pergolu dřevěnou nebo třeba se zatahovací střechou. Nabídka je pestrá a ceny víc než lákavé!

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno