1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Skleníky z polykarbonátu

O tom, že nejlépe chutná vlastnoručně sklizená a vypěstovaná zelenina z vlastní zahrádky, s vámi asi nikdo diskutovat nebude, ale o tom, jak a kde ji vypěstovat, už by mohl. Pořiďte si na příští sezonu zbrusu nový skleník z polykarbonátu a sklízejte i několikrát do roka.

Proč polykarbonát?

Polykarbonát je odolnější než sklo. Také se snadno čistí a nepodléhá korozi vlivem klimatu. „Sklo“ bývá upevněno nejčastěji v nerezových nebo hliníkových rámech a tak vám bude skleník sloužit opravdu dlouho, skoro by se dalo říct, že věčně.

Velký, malý, střední. Vyberte si skleník podle vašich možností

Pěstovat ve skleníku můžete i na balkoně nebo úplně malinkaté zahrádce. Stačí si pořídit některý z mini skleníků k fasádě a připravit si sazeničky. Pořídit ale samozřejmě můžete i skleníky standardních zahrádkářských rozměrů nebo skleníky nadstandardní. Vše záleží jen na vašem výběru. Pro lepší orientaci vypište do formuláře alespoň přibližné nebo minimální/maximální požadované rozměry či jiné charakteristiky.

Poptejte polykarbonátové skleníky na StavebninyX.cz a ušetřete až 30%. Sousedé vám nebudou závidět jen čerstvé ředkvičky, ale i výhodný nákup. Pošlete je za námi a my už připravíme poptávku na cokoliv. Doplňte svůj nový skleník třeba chodníčkem z plastových zatravňovacích tvárnic a užívejte si ještě více komfortu při zahradničení.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno