1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Přístřešek na dřevo

Nejsnadnější způsob, jak ochránit skládku topného dřeva proti sněhu a dešti, je umístit ji pod jeden z nabízených stylových přístřešků. Veškeré vzdušné vlhkosti se sice neubráníte, ale dřevo vám nerozmokne ani nenamrzne, a můžete jen v klidu spalovat i za nepřízně počasí nebo v zimních měsících, aniž byste z něj museli nasáklou vlhkost přímo „ždímat“.

Dřevo nebo plech? Vyberte si

Materiál přístěnku musí sám o sobě odolávat nepřízni počasí a to celoročně a nejlépe déle než jednu sezonu. Vybírejte proto kvalitní dřevěné přístřešky s příslušnou impregnací či nátěry a stejně tak i u plechových přístřešků se ujistěte, že jsou opatřeny antikorozní úpravou. Nejnáchylnější částí přístřešku je pak místo, kde je konstrukce ve styku se zemí nebo přímo se zeminou.

Najdeme vám přístřešek potřebných rozměrů

Vyberte si některý z obyčejných nebo zdobných přístřešků na dřevo, uvidíte, že si v nabízené škále rozměrů najdete odpovídající variantu. A pokud byste měli přece jenom speciální přání, neváhejte poptat šikovného truhláře a nechat si zbudovat dřevník pro uskladnění dřeva na míru. I to dovedeme zařídit, stačí jen vyplnit naši online poptávku a vypsat do ní všechny vaše požadavky a specifikaci poptávaného zboží.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno