1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zahradní architekt (Praha, Plzeň, Ostrava, Brno, Tábor, Východní Čechy) 

Ať už toužíte po klasické, originální, exotické nebo třeba historizující zahradě či předzahrádce, mějte na paměti, že zahradní architektura je projekční disciplína jako každá jiná a najmout si zahradního architekta dnes není nedostupný luxus. Do detailu promyšlený koncept za to navíc rozhodně stojí a vy se můžete po léta radovat z perfektně navržené zahrady, která poroste a bude se vyvíjet a měnit v průběhu užívání.

Poptejte zahradní architekty napříč republikou

Zahradní architekti nejsou vázaní na místo. Vybírejte proto takového architekta nebo ateliér, který vás nejvíce osloví svým přístupem a dosavadní tvorbou. Na provedení můžete najmout lokální zahradnické firmy nebo dát na doporučení vámi vybraného architekta. Kvalitní zahradní studia i samostatné architekty najdete po celé republice, ať už hledáte ve velkých městech: Plzni, Praze, Brně a Táboře nebo na venkově. Je jedno pocházíte-li z Čech Jižních, Západních nebo Východních, vhodného zahradního architekta pro vás najdeme kdekoliv.

Přesně tak, jak si vymyslíte

I zahradní architekt s vámi dopodrobna projde vaše představy a pomůže vám utřídit reálné možnosti a cenové varianty stejně tak, jako to dělají architekti při navrhování domu. Očekávat můžete kromě skic a schémat také 3D modely budoucí zahrady a architekti jsou schopni pro vás připravit i modely proměn návrhu v čase, tedy to jak bude vaše nová zahrada vypadat po pár týdnech, ale i letech až se rostliny rozrostou.

Vybere jen takové rostliny, které budou v konkrétních podmínkách prospívat

Zahradní architekt nejen že navrhne strukturu zahrady, také pečlivě zváží umístění každé rostliny tak, aby jí vyhovovaly klimatické podmínky našeho pásu, ale i druh půdy nebo světová strana. Všechny vaše rostliny tak budou bezvadně prospívat a nebudete si muset lámat hlavu s přesazováním. Do návrhů se však může počítat i správné uložení palivového dřeva pod přístřešek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno