1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zahradní pergoly a krytá posezení

Posezení na zahradě je snem každého milovníka čerstvého vzduchu a přírody. Pořiďte si zahradní pergolu a vybudujte si na vaší zahradě kryté posezení pro klidné chvilky nad kávou i zahradní párty s přáteli. Právě teď si můžete vybrat luxusní pergoly a další zahradní vybavení za ty nejlepší ceny. Jak na to?

Aktuální nabídka na jedno kliknutí

Klikněte na poptávku a získejte aktuální nabídku luxusních zahradních pergol za skvělé ceny. Právě teď můžete pořídit pergoly a krytá posezení za senzační cenovou nabídku. Jaké jsou vaše představy? Vyberete si raději něco rustikálního, nebo vás láká moderní lesk kovu?

Chvilka jen pro vás

Zahradní pergola je místem, které je srdcem i duší každé zahrady. Je to místo setkávání i tiché meditace. Jak si zařídíte vy to vaše? Skvělým řešením jsou popínavé rostliny, které udělají zákoutí více intimní a ve styku s přírodou. Vybrat si můžete květiny stále zelené, ale i letní a kvetoucí, jako například plamínek či zimolez. Tak či onak, dodají každé pergole originalitu a romantický nádech.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno