1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevěná zahradní pergola

Pergoly nemusejí být jen na zahradě nebo na předzahrádce rodinného domu. Pořiďte si je i na vaši chatu nebo chalupu. Dřevěné pergoly jsou také oblíbenou volbou hoteliérů a restauračních zařízení. Díky svému rustikálnímu vzhledu dobře zapadnou do široké škály exteriérů. Dřevěná zahradní pergola vám bude sloužit roky. Vybírejte tedy kvalitní konstrukce!

Cena dřevěné zahradní pergoly

Masivní konstrukce jsou sázka na jistotu. Nyní navíc můžete ušetřit a pořídit dřevěnou zahradní pergolu za akční cenu. Projděte si nabídku levných zahradních pergol a vyberte si kousek, který se vám nejvíce líbí. Ceny jsou tak příznivé, že na ně nemusíte brát ohledy. Jedná se navíc o kvalitní výrobky, které si v mnoha případech zvládnete sestavit sami. Stačí si vybrat, zda preferujete otevřenou, nebo uzavřenou pergolu a při výběru zohlednit, kam ji budete chtít umístit. Každý si v nabídce přijde na své.

Použité materiály

Dřevěnou pergolu netvoří jen dřevo. Střechy jsou vyráběny z kvalitního polykarbonátu, který bezpečně odolá každé nepřízni počasí. Dřevo není váš oblíbený materiál? Prohlédněte si také nabídku hliníkových pergol. Všechny pergoly jsou velmi dobře konstruované a jejich ceny jsou více než příznivé. Právě teď je navíc můžete pořídit ještě levněji.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno