1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Stavba garáže

Pergoly mohou být velké, malé, samostatně stojící nebo přistavené ke zdi domu. Můžeme je nechat jen tak nebo k nim nasadit některou z popínavých rostlin. Je jen na vás jak stavbu pergoly pojmete a pro jaké materiály se rozhodnete. Obvykle se staví dřevěné masivní pergoly nebo pergoly kovové či se využívá kombinace obou materiálů.

Stavba pergoly svépomocí

Méně komplikovaná konstrukce pergoly není určitě nic, s čím by si zručný kutil neporadil. Poptáte-li navíc stavební materiál u nás, můžete ušetřit až 30% procent z ceny a třeba vám zbude i na nový zahradní nábytek. Prozkoumejte také nabídky lokálních truhlářů, kteří se do tvorby vaší nové pergoly s chutí pustí, nebo prolistujte nabídkami hobby marketů. Všechno na jednom místě prostřednictvím jediné online poptávky.

Nechte je, ať postaví pergolu za vás.

Nemáte čas nebo si na stavbu netroufáte? Nechte si pergolu navrhnout, zhotovit i postavit. Poptejte některou z truhlářských a jiných dodavatelských společností po celé ČR.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno