1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Hliníkové pergoly s posuvnou střechou

Dopřejte si odpočinek u dobré kávy a rozložených novin. Díky pergole vám nebude svítit slunce do očí a plány vám nepřekazí ani letní déšť. Hliníková pergola s posuvnou střechou je skvělým řešením pro terasy přisazené k fasádě i solitérní stavby. Díky posuvné střeše vám poslouží za každého počasí a nemusíte se tak omezovat na denní dobu.

Pergola s posuvnou střechou vytváří skvělé místo pro odpočinek i setkávání

Hliníkovou pergolu s posuvnou střechou můžete umístit přímo na fasádu a ušetřit tak místo v zahradě. Rozvinout ji můžete nad vyvýšenou terasou, nebo zpevněnou plochou, která nemusí nutně sloužit jen k posezení. Pod střechu můžete zaparkovat auto, motocykl nebo kolo. Využití zahradních pergol je pestré.

Proč právě hliník?

Vybírat můžete mezi řadou materiálů, z nichž právě hliník vyniká svou nenáročnou konstrukcí. Hliníková konstrukce je lehká, snadno se připevní a zbytečně nenamáhá jiné stávající konstrukce. Díky povrchové úpravě je navíc pergola bezúdržbová a zároveň dostatečně tuhá, aby ji nepoškodila ani nepřízeň počasí. Hliník můžete kombinovat také se dřevem, nebo k pergole zasadit některou z oblíbených popínavých rostlin a zútulnit tak nově vytvořené zákoutí vaší zahrady.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno