1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Hutní materiál

Získejte nejlepší nabídku na hutní materiál přímo ve vaší lokalitě. Zadat poptávku je snadné a vybrat si z nabízených produktů ještě snadnější. Nakupte za ty nejlepší ceny online a pohodlně z vašeho domova. Poptávku na hutní materiál u nás navíc zadáte zdarma.

Hutní materiál od českých výrobců

Jaký je náš sortiment? No přece nekonečný! Poptejte plochou ocel, Jakly, I profily, U profily, nosníky, klíny, úhelníky… Výběr stavební i pozinkované ocele je nepřeberný a poptat u nás můžete každý jeden kus. Ve své poptávce navíc můžete specifikovat, zda preferujete materiál od českého dodavatele / výrobce nebo se spoléháte na zahraniční dovoz. Vyberte si podle ceny i kvality a ušetřete.

Kdo jsou naši zákazníci?

Třeba právě vy nebo váš soused. Jsme tu pro každého, kdo hledá nízké ceny a vysokou kvalitu stavebního materiálu. Obrátit se na nás můžete, ať už realizujte vlastní projekt, jste řemeslník nebo vlastníte realizační firmu.

Hutní materiál včetně dopravy

Nezapomeňte na dopravu! Ocelové nosníky jen tak sami neodvezete. U nás si ale poptáte materiál včetně dopravy, a navíc máte možnost zadat lokalitu, ze které pocházíte. Doprava od lokálního dodavatele vyjde zkrátka levněji. Někteří dodavatelé ji nabízejí i zdarma. Stačí si dobře vybrat.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno