1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tahokov ceník

Mřížovina Tahokov najde své uplatnění i tam, kde byste to nečekali. Seznamte se s typy výrobků a možnostmi využití mřížoviny Tahokov. Pro aktuální informace o cenách poptejte jejich ceník.

Maximálně efektivní výroba

Tahokov je vyráběn takzvaným střižením a následným roztahováním, takže při jeho výrobě nevzniká žádný odpad. Díky tomuto výrobnímu postupu je navíc výsledkem velmi kvalitní produkt s minimální možností vzniku kazů. Mřížovinu lze vyrobit z oceli, nerezu, pozinku, mosazi, mědi či hliníku. Výrobky z ní lze zakoupit již hotové nebo objednat jejich výrobu na zakázku. Sklady se nachází ve většině velkých měst ve vaší blízkosti.

Mřížovina nejen jako plotová výplň

Možnosti využití jsou i díky dekorativnímu charakteru materiálu široké. Tahokov se prezentuje jako materiál vhodný pro zábradlí, plotovou výplň, stropní podhledy nebo ochranné mřížky různého využití. Jeho zajímavá struktura také přímo vybízí k architektonickému využití například na fasádách. Pořídit můžete také již hotové schodiště a podesty nebo nezpracovanou mřížovinu určenou ke zkonstruování pochozích konstrukcí. V nabídce je také mikro mřížovina s minimálním rozměrem ok. Pro jednotlivé účely jsou vyráběny různé druhy Tahokovu, od druhu kovu po rozdílnou velikost a vzhled ok.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno