1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Katalog hutního materiálu značky Ferona

Sháníte-li hutní materiál, neváhejte a poptejte u nás katalog s aktuálním ceníkem společnosti Ferona. Společnost Ferona je velkoobchod s hutním materiálem, který se zaměřuje na prodej, skladování, nákup a úpravu hutních materiálů. Kořeny společnosti Ferona na českém a slovenském trhu sahají 20 let zpátky do historie. Široká obchodní síť se rozpíná nejen po celé České Republice. Pobočky naleznete také na Slovensku a v Polsku.

Poptejte hutní materiál a vyberte si z katalogu produktů.

Ferona se zabývá nejen prodejem hutních výrobků. V sortimentu najdete železné i neželezné produkty a druhotné hutní materiály. Jako příklad můžeme uvést profilovanou ocel, v široké nabídce profilů. Dalším často poptávaným materiálem jsou potom plechy, trubky a jekly. Mezi produkty z neželezných kovů najdete hliníkové nebo měděné produkty a produkty vyrobené ze slitin těchto kovů. V nabídce druhovýrobků je široký sortiment doplňkových produktů jako svařovací materiály, podlahové rošty, tvarovky, lana, dráty a další nezbytné potřeby pro stavební nebo jiné konstrukční účely.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno