1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Jekl - ceník

Ať už plánujete s jekly cokoliv, u nás můžete ušetřit na ocelových i hliníkových jeklech až 30% z ceníku jeklů. Máme nasmlouváno několik dodavatelů v každém kraji, takže vám dokážeme garantovat velice atraktivní ceník jeklů. Naši dodavatelé vám rádi dodají jekly ve všech běžných rozměrech. Mezi nejčastěji poptávané jekly patří tyto ceníkové položky:

Jekl 100 x 100 mm
Jekl 40 x 40 mm
Jekl 60 x 40 mm
Jekl 30 x 30 mm
Jekl 50 x 50 mm
Jekl 50 x 30 mm
Jekl 60 x 60 mm
Jekl 20 x 20 mm

Jak poptat jekly a dosáhnout na nejlevnější ceník?

Můžete však poptat prakticky jakýkoliv rozměr jeklů, který potřebujete. Do poptávky doporučujeme napsat, jaké celkové množství poptáváte a zdali preferujete jakoukoliv povrchovou úpravu jeklů. Následný ceník jeklů se samozřejmě různě liší podle toho, zdali poptáváte ceník jeklů standardních, ceník jeklů použitých, pozinkovaných jeklů nebo jeklů nerezových. Naši dodavatelé se samozřejmě drží pravidla, že čím větší poptávané množství, tím lepší slevu dostanete. Na velmi zajímavé ceny se tak dostanou poptávky s hodnotou nad 4 000 Kč bez DPH. Všechny námi prodávané jekly lze velmi dobře svařovat. Ohýbání jeklů doporučujeme provádět spíše prostřednictvím tzv. ohýbačky, tedy speciálního nástroje, který dokáže ohnout trubku, jekl či jakýkoliv jiný ocelový a hliníkový profil.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Poptával jsem u vás zboží poprvé a nyní ho stále odebírám od stejného dodavatele. Cením si toho, že jste mi opravdu zaslali několik nabídek ceníků k porovnání. Vybíral jsem na dvakrát, ale nakonec jsem s výběrem dodavatele spokojený.

Petr Burda, Znojmo

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno