1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Žárové zinkování cena za kg

Žárové zinkování je recept na dlouhověkost všech ocelových dílců a konstrukcí. Pozinkováním jim zajistíte nejen dlouhověkost, ale také bezúdržbovost a odolnost vůči vlivům způsobujícím korozi.

Jak probíhá žárové zinkování?

Nijak složitě ani zdlouhavě. Žárové zinkování se provádí ponořením ocelového dílce do tekutého zinku při teplotě cca 450 stupňů Celsia, kde dochází k reakci mezi kovy a vzniká tak celistvá ochranná vrstva, která přetrvá věky. Na rozdíl od protikorozních nátěrů se vám konstrukce neoloupe a můžete ji umístit téměř do jakýchkoliv podmínek.

Ceníky zinkoven přehledně a na jednom místě

Než se rozhodnete poptat některou zinkovnu, nechte si zaslat ceníky pro porovnání a vyberte si tak tu nejlepší cenu nabízenou za kilogram materiálu. Postačí vyplnit náš online poptávkový formulář a víc už se nemusíte starat. Pomůžeme vám vybrat tu nejlevnější variantu ve vámi zvolené lokalitě. Ceny zinkování se obvykle snižují se zvyšujícím se objemem vámi dodaného materiálu, zatímco za kilogram nebo dva zaplatíte 50 Kč/kg, za 20 kg už třeba jen 28 Kč/kg a nad jednu tunu se budete pohybovat v řádu korun.

Pro jaké konstrukce není zinkování vhodné?

Zpravidla by se dalo říct, že žárové zinkování není možné provádět na mastných konstrukcích, konstrukcích s nekvalitními sváry, nevhodně konstruovaných (nevhodný rozměr a tvar pro zinkovou lázeň – větší konstrukce nutno zinkovat po částech), na již masivně zkorodovaných konstrukcích nebo dílech opatřených nějakým nátěrem či jinou úpravou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno