1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Mosazný plech 0,5 mm

I přesto, že je mosaz považována spíše za dekorativní materiál, který své využití nachází zejména v uměleckých oborech při výrobě reprezentativních tabulí a tabulek nebo jako materiál dekoračních prvků interiéru, jedná se stále o kvalitní materiál, který sice nedosahuje tak výborných vlastností jako měděný plech, ale úspěšně jí šlape na paty. Mosazný plech 0,5 mm tak nejčastěji využijete při klempířských pracích, případně jinde na stavbě. Mosaz je však oblíbená také v elektrotechnice.

Válcované plechy

Nejčastějším výrobkem z mosazi jsou desky a válcované mosazné plechy o různých tloušťkách obvykle od 0,5 mm do řádů centimetrů. Pevnost mosazi je sice trochu nižší, je ovšem snadno zpracovatelná i za studena a patří k materiálům s dobrou odolností vůči nepříznivým vlivům, tedy je korozivzdorná.

Slitina mědi

Nejen vlastnosti, ale i cenu mosazných plechů ovlivňuje skutečnost, že mosaz je vlastně slitinou mědi. Žlutá mosaz je zpravidla slitinou mědi a zinku, ovšem ne u každé mosazi musí být druhý prvek opravdu zinek. Druh slitiny a její vlastnosti by měl každý výrobce u výrobku uvádět, případně upřesnit na požádání. Napište nám poptávku a získejte všechny potřebné informace.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno