1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Měděný plech 0,3 mm

Měď je nejen ve stavebnictví velmi oblíbený materiál. Je tomu tak díky jejím výborným vlastnostem. Měděný plech 0,3 mm je snadno zpracovatelný a lze z něj vyrobit širokou škálu výrobků, mezi něž patří také měděné plechy a pásky o různých tloušťkách v řádech centimetrů, milimetrů, ale i pouhých desetinách milimetru. Nyní navíc můžete získat měděný plech tloušťky 0,3 mm za akční cenu.

Přirozená pasivace mědi

Měď je ušlechtilý kov a je tedy nositelem, pro stavebnictví výhodných, vlastností ušlechtilých kovů. Velkým kladem u výrobků z mědi je pak jejich přirozená pasivace, která je chrání proti korozi. Na povrchu mědi totiž vzniká známý zelenkavý povlak – měděnka, správně uhličitan měďnatý, který kov chrání před další degradací.

Využití měděných plechů 0,3 mm

Měděný plech ať už v tloušťce 0,3 mm nebo silnější na stavbě využívá hlavně řemeslo klempířské. Měď je ideálním materiálem k oplechování a izolaci prvků, právě díky její stálosti a přirozené pasivaci. Využití často nachází také v uměleckých oborech, takto tenké plechy zejména ve šperkařství a to i při domácí výrobě. V případě stavebnictví pak můžeme jmenovat například měděné trubky.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno