1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ocelové tyče ceník

Poptáváte ocelové tyče? Kruhové, ploché, ocelové tyče tvářené za tepla nebo za studena? Požadujete nějakou speciální povrchovou úpravu? Stačí jen sepsat vaše požadavky do našeho poptávkového formuláře a velmi snadno a rychle tak poptat tyčovou ocel všech průměrů, délek a vlastností pro příslušný účel nebo její aktuální ceník, který vám pomůže zpřesnit cenovou kalkulaci a udělat si přehled o konkurenčních nabídkách.

Odolnost, trvanlivost, spolehlivost

To jsou jedny ze základních vlastností oceli. Proto je to také tak oblíbený materiál nejen pro tváření nejrůznějších nosných, ztužujících, podpůrných a konstrukčních prvků ve stavebnictví, strojírenství i dalších odvětvích. Ocel má výborné vlastnosti v tahu a dobře spolupůsobí s ostatními materiály, jako je například beton. Nemá ovšem přílišnou odolnost proti žáru a musí být proto chráněna.

Ocelové tyče jako výztuž stavebních konstrukcí

Ocelové tyče/pruty se hojně využívají pro lepší spolupůsobení nevyztužených betonů, například při užití ztraceného bednění, ale také pro tvorbu železobetonu. Ocel dodá betonovým prvkům potřebnou pevnost v tahu a rozšíří tak možnosti jejich použití v konstrukcích namáhaných kromě talku i na tah, ohyb a kroucení. Pro vyztužování nosného betonu je dnes možné používat již jen žebříkovou ocel, která zajistí dostatečnou soudržnost materiálů.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno